Mind and Crime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mind and Crime

-
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Well....si eu sunt? O.o'

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Calyope
Locotenent
Calyope


Mesaje : 58
Data de înscriere : 18/12/2008

Well....si eu sunt? O.o' Empty
MesajSubiect: Well....si eu sunt? O.o'   Well....si eu sunt? O.o' I_icon_minitimeVin Dec 19, 2008 2:38 pm

Buna, numele...mh nu e important mi se spune calyope si atat, varsta nici pe ea nu o mai am, am pierdut-o, mi-am pierdut toate actele. Cateva lucruri despre mine? Well imi place sa cant la pian chiar da ca eu doar ma joc pe pian nu cant neaparat, imi place sa desenez, dar nu e prea mult de capul meu ce imi mai place? Mh, sa citesc, sa scriu sa dansez rare ori[adica cand nu ma vede nimeni si nu se sperie] Imi plac noptile cu luna plina sau ploioasa, ma rog noptile in general, imi palce sa privesc cerul. Imi plac trandafiri[cei albi si rosi in special, dar si cei crem] crini:paianjeni, regali, irisi si cam atat..cred..ma rog. Vreau sa urmez liceul de arte tonita dar nu sunt asa sigura ca mi se potriveste. Fir`ar nu e nimic interesant doar o adolescenta cu amnezie temporara...-.-'...daca aveti intrebari...lwe astept
Sus In jos
Kanon
Locotenent
Kanon


Mesaje : 149
Data de înscriere : 18/12/2008

Well....si eu sunt? O.o' Empty
MesajSubiect: Re: Well....si eu sunt? O.o'   Well....si eu sunt? O.o' I_icon_minitimeVin Dec 19, 2008 2:46 pm

Hmmmm..hello^^...
Imi pare bine sa te vad Calyope^^...
Respecta regulile..si...ne vedem pe forum^^!
Sus In jos
 
Well....si eu sunt? O.o'
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mind and Crime :: Welcome! :: Welcome!-
Mergi direct la: